fbpx

Ieškau norinčių tapti Finansų-Draudimo Konsultantais.

Padėk padėti kitiems. Išmok finansinio raštingumo ir užsidirbk dalindamasis savo žiniomis su klientais.

Registruotis nemokamai konsultacijai

registruokitės nemokamai

Arnoldas Kazilionis

finansų konsultantas

Registruotis nemokamai konsultacijai

registruokitės nemokamai

Sužinokite

Kaip ir kur investuoti ir pradėti kaupti kapitalą

Finansinių tikslų išsigryninimas

Kaip užtikrinti, kad turimi pinigai nenuvertėtų

Išsiaiškinti turimų produktų pelningumą

Finansinės apsaugos pagrindinėm gyvenimo rizikom

Kaip padidinti esamas pajamas

Kokie gali būti papildomi pajamų šaltiniai

Kaip greičiau grąžinti skolas

NEMOKAMA ASMENINĖ TURTĖJIMO STRATEGIJA

Registruotis nemokamai konsultacijai

Konsultacijų kuriama vertė Jums – nuo €500 iki kelių šimtų tūkstančių.

Žmogus nešvaisto savo turimų pinigų tada, kai valdo juos racionaliai.

Tam būtina turėti finansinius tikslus, nes tik taip matai prasmę atsisakyti emocinio pirkinio dabar, tam, kad patrigubintum pinigus ateityje. Tik žinodamas, kad ateityje gausi daugiau, gali atsisakyti poreikių dabar. Kiek tai vertinga jums, nuspręsite po konsultacijos.

Mano tikslas rasti būdus, kaip padidinti jūsų pinigų vertę du, tris ar daugiau kartu.

Kaip tai padaryti? Sukuriant jūsų asmeninį ir šeimos finansinį turtėjimo planą, pritaikytą prie Jūsų finansinių galimybių, rizikos toleravimo ir gyvenimiškos situacijos. Jo pridėtinė vertė dažnai matuojama dešimtimis ar šimtais tūkstančių eurų.

Turimų finansinių įrankių periodinis peržiūrėjimas ir koregavimas

Pagal pasikeitusias gyvenimo aplinkybes, rinkos galimybes leidžia jums reguliariai stebėti investicinį pelną ir ji efektyviai didinti. Kas 2-4 metus rekomenduojamas iš naujo įvertinti situaciją ir atlikti pakeitimus. Kas matuojama, tas kontroliuojama. Kartais būna liūdna sužinoti, kad klientas moka 10 metų pinigus, o net nežino, kiek jie uždirbo ar pradirbo pinigų.​

Kasmet balandžio mėnesį gausite informacinio rekomendacinio pobūdžio laišką

Kaip galite išmintingai investuoti gautiną mokesčių lengvatą ar papildomas turimas santaupas. Naujos žinios, padės jums tobulėti ir per ilgą laiką sukurtas pasitikėjimas ir ryšys leis turėti patarėją, bet kokiais finansiniais klausimais. Dažnai neapgalvoti emociniai sprendimai gali kainuoti tūkstančius eurų nuostolių ilguoju laikotarpiu.​

Aš taip pat galiu:

Paruošti būsto paskolos grąžinimo strategiją.

Parodyti investavimo būdus nuo 1€ per dieną

Tapti pastoviu asmeninių finansų konsultantu.

Mano istorija

Baigiau Vilniaus universitetą ir įgijau Ekonomikos – politikos magistro laipsnį. Turiu nuostabią žmoną ir tris vaikus (dvi dukrytes ir sūnų). Mano gyvenime du svarbiausi dalykai yra – šeima ir mano darbas. Didžiausios vertybės – nuoširdus bendravimas su savo klientais ir kolegomis, atsakingas požiūris ir profesionalus darbas su kiekvienu žmogumi. Šiose veiklos srityse dirbu iki šiol, turiu sukaupęs nemažai teorinės ir praktinės patirties. Galiu Tau padėti šiose srityse: Asmeninių turtėjimo strategijų kūrimas, finansų rizikos valdymas, investavimas, pinigų įdarbinimas, papildomų ir pagrindinių pajamų generavimas.

Naudingi seminarai apie finansus

Klientų atsiliepimai

Sandra R.
Read More
"Esu tikrai nustebusi tokia plačia finansine apžvalga. Labai patiko, kad aprašėte ilgalaikį ir trumpalaikį investavimą, kad atkreipėte dėmesį į vaikus ir jų ateitį. Pati esu pagalvojusi apie finansinę pagalbą jiems ateityje, bet tikrai nebūčiau susidėliojusi savo pajamų taip strategiškai..."
Karolina J.
Read More
"Kartu su visu HR dėkojame už pasidalintas žinias su visais darbuotojais. Buvo labai įdomu ir aktualu – iš darbuotojų jau dabar girdime geriausius atsiliepimus!"
Rasa Ž.
Read More
"Tai turi išgirsti kiekvienas."
Previous
Next

Registruotis nemokamai konsultacijai